فرم ارسال نظر

درباره اتولاین بیشتر بدانید...

ايدههای نو هميشه جذاب بوده، هستند و خواهند بود، بهخصوص وقتی در كشوری زندگی كنيد كه روزبه روز بر تعداد نوجويان آن افزوده شده و از تعداد ديرپذيرهايش كاسته می شود. كسانی كه به دنبال ايدههای نو و شكستن پارادايمهای كهنه هستند تعداشان خيلی بيشتر از اين حرفهاست. الگوی زندگی در جهان امروز به شدت در حال تغيير است، الگوی خريد نيز متفاوت شده، حتی خريد كالايی لوكس چون اتومبيل، آنهم از نوع گران قيمت و وارداتی!

بانك اطلاعاتی اتولاين زیر مجموعه اتوادیب (با مدیریت حمید ادیب) در سال ۱۳۹۴ توسط محمد ادیب راه اندازی گردید. مجموعه اتوادیب با بیش از ۴۰ سال تجربه کاری توسط آقای ناصر ادیب (رئیس اتنحادیه صنف نمایشگاه اتومبیل به مدت ۳۰) تاسیس شده است. 

سایت اتولاین برای اطلاع رسانی از خوردو های روز اتوگالری های معتبر تهران و نمايندگی های مجاز، آشنايی بيشتر با آپشن های روز خودروا همراه با عكس و قيمت، آگاهی از قيمت روز خودرو، آشنايی با تعميرگاه های حرفه ای ايجاد شده است تا ديگر نگران ساعت ها توقف در ترافيك شهر و جای پارك در خيابان های شلوغ نباشيد.

استفاده از جستجوی هوشمند امكان پيدا كردن خودروی دلخواه شما را همراه با قابليت انتخاب آپشن های مورد نظر و بودجه مورد نظر فراهم می سازد.

خودرو های سايت توسط كارشناسان حرفه ای به مدیریت می شود تا موجوديت تمامی خودروها واقعی باشد.

همچنين ذكر اين نكته ضروری است كه اصالت كليه نمايشگاه ها و نمایندگی های ثبت شده در اتولاين كاملا محرز شده و مورد تائيد صنف نمايشگاه داران تهران و مراجع رسمی است و هيچ نمايشگاه يا نمایندگی بی اعتباری به اتولاين راه ندارد و برای كوتاه كردن دست سودجويان در بازار اتومبيل تمامی قيمت های به روز شده توسط كارشناسان فروش خودرو تعيين می گردد

اتولاين علاوه بر اينكه يك سايت مرجع و منحصر به فرد در زمينه كاری خودش در ايران به حساب می آيد، يك شبكه اجتماعی صنفی ميان نمايشگاه های تهران نيز هست، كه قالب جديد و مثبتی برای روابط نمايشگاه های معتبر و بزرگ با يكديگر پديد آورده. همچنين ابزار بسيار خوبی برای هماهنگی قيمتها، آپشنها، تبصرههای جديد واردات خودرو و كليه امور صنفی مرتبط به حساب می آيد.

افزون بر اينها مردم عادی و فروشندگان و واردكنندگان نیز می توانند در اين سايت خودرو به نمايش بگذارند. اما نه مانند دیگر سایت های مرسوم دیگر اين وب سايت با مدیریت و همکاری تیم حرفه ای تمامی خودروهای ثبت شده را زیر نظر خود قرار داده تا افراد سودجو در این سایت برای به هم ریختن و آشفته کردن قیمت بازار دستشان کوتاه بماند. 

کلیه حقوق این سایت متعلق به بانک اطلاعاتی اتولاین (ادیب) می باشد
طراحی سایت و سئو توسط کاسپید