فرم ارسال نظر

دی اس 3 کراس‌بک معرفی شد.

دی اس 3 کراس‌بک؛ جدیدترین محصول دی اس معرفی شد.

 

پس از مدت‌ها انتظار و انتشار تیزرهای کوتاه، DS سرانجام از جدیدترین کراس‌اور خود رونمایی کرد. این خودرو DS3 کراس‌بک نام دارد و کوچکتر از DS7 کراس‌بک است.
دی اس 3 کراس‌بک همانند DS7 کراس‌بک طراحی شکیل و لوکس دارد که با استفاده از تزئینات کرومی در طراحی نمای جلو، دیده می‌شود. ظاهر چراغ‌های جلو در این خودرو نیز طراحی ساده و در عین حال خاصی دارد که کاملا مختص به این مدل است و در هیچ برند دیگری یافته نمی‌شود. در بخش عقب نیز تاکید زیادی بر خطوط افقی به چشم می‌خورد. دی‌اس، همچنین از طراحی ویژه برای دربهای عقب DS3 کراس‌بک استفاده کرده است. طراحی این درها به گونه‌ای است که ممکن است فکر کنید با یک خودروی کوپه رو به رو هستید ضمن اینکه ظاهر این درب‌ها سبب شده تا نمای جانبی خودرو در بخش عقبی به مدل DS3 سه در نیز شباهت داشته باشد.

دی اس 3 کراس‌بک

برخلاف انتظار شیشه‌های عقب قابلیت باز شدن دارند، اما همانند دیگر خودروها، به طور کامل پایین کشیده نمی‌شوند.یکی از قسمت‌های جذاب طراحی DS 3 کراس‌بک، دستگیره‌های در هستند که به صورت مخفی تعبیه شده‌اند و به این ترتیب تاثیری روی آیرودینامیک خودرو نداشته باشند.DS3 کراس‌بک روی پلتفرم CMP توسعه یافته است. استفاده از این پلتفرم به متخصصین DS این امکان را داده است تا از قطعات مشترک بین مدل‌ها استفاده کنند.یکی از ایراداتی که می‌توان به DS 3 کراس‌بک وارد دانست، فقدان NIGHT VISION یا همان سیستم دید در شب است. البته به جای این فناروی، DS سیستم رانندگی نیمه خودکار سطح ۲ را روی این خودرو نصب کرده است. CMP همانطور که از در بخش فنی DS سه نوع پیشرانه‌ی بنزینی را برای کراس‌بک در نظر گرفته است. ارزان‌ترین نمونه از سری PureTech، دارای پیشرانه‌ی ۳ سیلندر با حجم ۱.۲ لیتر است.دی‌اس این محصول را در بازار ایالات متحده عرضه نمی‌کند. مشتریانی که خواهان مدل برقی این خودرو هستند باید تا زمستان آینده صبر کنند.

دی اس 3 کراس‌بک
دی اس 3 کراس‌بک

دی اس 3 کراس‌بک
  • تاریخ: 9/29/2018
  • گروه خبر: اخبار خودرو

فرم ارسال نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید:
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به بانک اطلاعاتی اتولاین (ادیب) می باشد
طراحی سایت و سئو توسط کاسپید